PL CZ DE EN
Menu kategorii

Place i parkingi do wynajęcia – DCHR-S S.A. Wrocław

Jednym z punktów w naszej ofercie powierzchni do wynajęcia są place oraz parkingi, które mogą zostać wykorzystywane przez firmy jako miejsca do postoju służbowych aut bądź magazynowania rzeczy, które mogą być przechowywane na powietrzu.

  • Plac do wynajęcia o powierzchni ponad 3300 mkw. Teren posiada utwardzoną powierzchnię oraz można go wynająć w części lub całości. Istnieje możliwość dostosowania terenu do oczekiwań klienta, w zależności od warunków najmu.
  • Plac do wynajęcia o powierzchni ok. 1420 mkw. Teren posiada utwardzoną powierzchnię. Istnieje możliwość dostosowania terenu do oczekiwań klienta, w zależności od warunków najmu.
  • Wolne miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych.

parking-wynajem

Dlaczego warto wynająć parking lub plac w Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. we Wrocławiu?

Celem naszej działalności jest zadowolenie naszych klientów biznesowych oraz zapewnienie im korzystnych warunków najmu placów oraz parkingów we Wrocławiu.

Gwarantujemy korzystne ceny oraz przede wszystkim – bezpieczeństwo. Teren Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego jest w pełni ogrodzony. Do tego nad bezpieczeństwem czuwa ochrona, która działa całodobowo, a terenu pilnuje dzięki monitoringowi.

parking

Oferujemy możliwość optymalizacji wynajmowanej powierzchni wedle wymagań klienta. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni placu lub parkingu w taki sposób, by nasi klienci biznesowi byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług.

KONTAKT

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www

Uwaga Klienci!

Z uwagi na rozwój zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że od dnia
17 marca br. do odwołania WJAZD na rynek hurtowy możliwy jest TYLKO DLA POSIADACZY KART WJAZDOWYCH.

Bilety detaliczne w cenie 7 zł dla klientów indywidualnych,
nieprowadzących działalności gospodarczej, nie będą sprzedawane.

Pozostałe zasady i godziny wjazdu na teren rynku hurtowego
pozostają nadal bez zmian.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany organizacyjne będziemy na bieżąco publikować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Zachęcamy do ich śledzenia.