PL CZ DE EN
Menu kategorii

Place i parkingi do wynajęcia – Wrocław Oporów – DCHR-S S.A.

Jednym z punktów w naszej ofercie powierzchni do wynajęcia są place oraz parkingi, które mogą zostać wykorzystywane przez firmy jako miejsca do postoju służbowych aut bądź magazynowania rzeczy, które mogą być przechowywane na powietrzu.

Część placu nr 21 – powierzchnia utwardzona, niezadaszona – 94 mkw. 

Część placu nr 21 – powierzchnia utwardzona, niezadaszona – 2.918 mkw. 

Więcej informacji pod nr tel. 71 334 09 25.

parking-wynajem

Właściciele firm bardzo często zmagają się z problemem braku wystarczającej ilości miejsc parkingowych lub przestrzeni potrzebnej na składowanie różnych ładunków. Problem ten jest szczególnie często spotykany w dużych miastach, gdzie ilość wolnej przestrzeni jest znacząco ograniczona. Z tego właśnie powodu powstała nasza oferta parkingu do wynajęcia Wrocław.

Nasza oferta – plac utwardzony Wrocław

W naszej ofercie powierzchni przeznaczonych do wynajęcia znajdą Państwo także parkingi oraz place do wynajęcia we Wrocławiu, które powstały z myślą o firmach szukających dodatkowych miejsc postojowych do wynajęcia dla samochodów służbowych np. ciężarówek oraz terenu, na którym będą mogły magazynować różnego rodzaju rzeczy i towary. Plac, który przeznaczyliśmy na wynajem, jest w pełni utwardzony, a jego powierzchnia to około 2 000 m2. Jeśli nasz klient będzie miał jakieś dodatkowe wymagania, co do wynajmowanej powierzchni to dostosujemy ja w taki sposób, aby spełniała ona wszelkie wymagania klienta i tym samym, aby był on zadowolony ze współpracy z nami.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. we Wrocławiu?

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty wynajmu miejsca postojowego lub placu, z pewnością będą Państwo zadowoleni z wyboru. Prowadząc działalność, zadowolenie naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny wynajmu. Ponadto zapewniamy pełne bezpieczeństwo, ponieważ teren całego Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego jest szczelnie ogrodzony, a nad bezpieczeństwem tego obszaru czuwają wykwalifikowani ochroniarze, którzy wykonują swoją pracę całodobowo. Dodatkowo cały ten obszar objęty jest monitoringiem wizyjnym, który znacząco ułatwia pracę ochroniarzom i skutecznie podnosi poziom bezpieczeństwa.

parking

Miejsce postojowe Wrocław Oporów — lokalizacja

Parking przeznaczony do wynajęcia znajduje się na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego, które zlokalizowane jest w południowej części Oporowa we Wrocławiu. Jest to bardzo dobra lokalizacja, szczególnie dla osób potrzebujących miejsca parkingowego lub placu, znajdującego się poza miastem. Miejsce to daje wiele możliwości i dzięki temu, że znajduje się na obrzeżach miasta, zapewnia dobry dojazd.

Zachęcamy do kontaktu

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www