PL CZ DE EN
Menu kategorii

Magazyny do wynajęcia – Wrocław

MAGAZYN | HALA | BIURO | PLAC | PARKING – DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S. A. Wrocław oferuje magazyny do wynajęcia – teren ogrodzony, chroniony i monitorowany!

Dogodna lokalizacja w pobliżu AOW i autostrady A4 oraz różnej wielkości powierzchnie są tym, co je wyróżnia spośród innych magazynów do wynajęcia we Wrocławiu. W zależności od Państwa potrzeb i prowadzonej działalności proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe w halach lub ogrodzony i utwardzony teren.

 

boks nr 9 o pow. 27,18 m2 w hali nr 11 – wolne od 01.02.2020 r.
boks nr 6 o pow. 132,16 m2 w hali nr 10 – wolne od 01.05.2020 r.
 

magazyn w hali nr 15 – wolne od 01.06.2020 r.
– powierzchnia biurowa wraz z częścią socjalną – 168,83 m2
– powierzchnia magazynowa – 513,09 m2
– rampy zewnętrzne przylegające do hali nr 15  – 345 m2
– plac manewrowo-parkingowy przy hali nr 15 ok. 300,00 m2

 

Zarząd Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. we Wrocławiu informuje o możliwości najmu 5 boksów o powierzchniach:

– 2 boksy po ok. 208,60 m2 +/- 10% każdy
– 3 boksy po ok. 137,15 m2 +/- 10% każdy

(ostateczna wielkość boksów zostanie określona przy przekazywaniu boksów najemcy) w skład, której wchodzić będzie:
–  część magazynowa, oddzielona ściankami z płyt warstwowych,  zamykana drzwiami rozsuwanymi,
– część wystawienniczo-handlowa, otwarta z bocznymi ściankami z siatki,  przylegająca bezpośrednio do czoła boksu, 

zlokalizowanych w planowanej hali namiotowej nr 22B, posadowionej na placu nr 22.
Planowany termin oddania boksów do najmu – sierpień 2020 r.
Więcej informacji pod nr tel. 71 334 09 25/31.
Zdjęcia poglądowe:

Magazyny do wynajęcia Wrocław

Magazyny i hale do wynajęcia w Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. oferuje klientom szeroki wybór powierzchni do wynajęcia. Dzięki dogodnej lokalizacji (ul. Giełdowa, pomiędzy Kleciną a Oporowem) Klienci prowadzący działalność mają ułatwiony dojazd do wynajmowanego magazynu, hali lub biura.

Teren, na którym oferujemy powierzchnie do wynajęcia jest ogrodzony oraz całodobowo monitorowany i chroniony. Naszym celem jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Oferta wynajmu dotyczy:

  • Magazynów,
  • Hal,
  • Parkingu,
  • Biur,
  • Placów.

Misją spółki Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług na rynku polskim. Klienci w korzystnych cenach mogą wynająć wszelkiego rodzaju powierzchnie, na przykład magazynowe.

Oferowane przez nas magazyny, biura czy hale na terenie Wrocławia to doskonała propozycja dla małych jak i dużych firm. W zależności od wymagań Klienta oraz możliwości technicznych jesteśmy w stanie zoptymalizować wynajmowaną powierzchnię.

Magazyn – kupić, wybudować czy wynająć?

Wiele firm wraz z rozwojem potrzebuje coraz więcej miejsca na składowanie towaru. Wraz z poszerzaniem swojej działalności konieczne będzie posiadanie nowego magazynu w celach gromadzenia towaru.

Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszą opcją było kupno magazynu. Powodem tego był fakt, że przedsiębiorcy woleli mieć magazyn „na swoje”. Takie myślenie wraz z biegiem czasu zaczęło się zmieniać. Stan techniczny z rynku wtórnego jest bardzo różny. Nierzadko wycenienie remontu danego magazynu lub też jego optymalizacji to bardzo ciężkie zadanie, które często okazuje się trefne. Niestety – szansa na znalezienie nowego i nieużywanego magazynu nie jest duża, co jeszcze bardziej utrudnia cały proces.

Drugą opcją jest budowa magazynu na własną rękę. Jeżeli przedsiębiorstwo jest właścicielem gruntu to jest to jedno z lepszych rozwiązań. Jednakże decydując się na taką inwestycję należy pamiętać o tym, że jest ona bardzo czasochłonna oraz droga. W przypadku nieposiadania własnego gruntu należy do kosztów inwestycji dodać zakup ziemi, na której mógłby powstać magazyn.

Trzecią opcją, która wraz z biegiem czasu zyskuje na popularności jest wynajem magazynów. Wynajem powierzchni magazynowej pozwala na szybkie, wręcz natychmiastowe, rozpoczęcie użytkowania. Oczywiście wynajem magazynu niesie ze sobą o wiele więcej korzyści. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na opłacalność tego działania jest to, że w dowolnym momencie możemy rozszerzyć wynajmowaną powierzchnie lub zmniejszyć, co jest oczywiście zależne od tego, jak rozwija się dane przedsiębiorstwo.

Wynajem magazynu jako najkorzystniejsza opcja

Rynek rozwija się w zaskakującym tempie, dlatego też ze względu na możliwość optymalizacji powierzchni wynajem magazynu jest najlepszą opcją. Firma w ten sposób nie ogranicza się, a przy tym redukuje koszty, które w przypadku budowy czy kupna magazynu są bardzo duże.
KONTAKT

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www

Uwaga Klienci!

Z uwagi na rozwój zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że od dnia
17 marca br. do odwołania WJAZD na rynek hurtowy możliwy jest TYLKO DLA POSIADACZY KART WJAZDOWYCH.

Bilety detaliczne w cenie 7 zł dla klientów indywidualnych,
nieprowadzących działalności gospodarczej, nie będą sprzedawane.

Pozostałe zasady i godziny wjazdu na teren rynku hurtowego
pozostają nadal bez zmian.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany organizacyjne będziemy na bieżąco publikować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Zachęcamy do ich śledzenia.