PL CZ DE EN
Menu kategorii

Magazyny do wynajęcia – Wrocław

MAGAZYN | HALA | BIURO | PLAC –  DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S. A. Wrocław oferuje magazyny do wynajęcia – teren ogrodzony, chroniony i monitorowany! Łącznie jest to kilkanaście dużych powierzchni handlowych lub magazynowych. Na mapie naszego terenu, mogą Państwo zapoznać się z układem magazynów. Magazyny znajdują się przy ulicy Giełdowej.

Dogodna lokalizacja w pobliżu AOW i autostrady A4 oraz różnej wielkości powierzchnie są tym, co je wyróżnia spośród innych magazynów do wynajęcia we Wrocławiu. W zależności od Państwa potrzeb i prowadzonej działalności, proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe w halach lub ogrodzony i utwardzony teren.

Więcej informacji pod nr tel. 71 334 09 31.

 

Zdjęcia poglądowe – magazyny we Wrocławiu

Magazyny do wynajęcia Wrocław

Hale i magazyny na wynajem we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. oferuje klientom szeroki wybór powierzchni do wynajęcia. Dzięki dogodnej lokalizacji (ul. Giełdowa, pomiędzy Kleciną a Oporowem) Klienci prowadzący działalność mają ułatwiony dojazd do wynajmowanego magazynu, hali lub biura.

Teren, na którym oferujemy powierzchnie do wynajęcia jest ogrodzony oraz całodobowo monitorowany i chroniony. Naszym celem jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Oferta wynajmu dotyczy:

  • Magazynów,
  • Hal,
  • Parkingu,
  • Biur,
  • Placów.

Misją spółki Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług na rynku polskim. Klienci w korzystnych cenach mogą wynająć wszelkiego rodzaju powierzchnie, na przykład magazynowe.

Oferowane przez firmę magazyny, biura czy hale na terenie Wrocławia to doskonała propozycja dla małych jak i dużych firm. W zależności od wymagań Klienta oraz możliwości technicznych jesteśmy w stanie zoptymalizować wynajmowaną powierzchnię. Część spośród magazynów DCHRS dysponuje agregatami chłodniczymi, mogą zatem stanowić doskonałe miejsce przechowywania produktów wymagających niskiej temperatury. Wśród branż, które korzystają z magazynów Spółki można wskazać takie jak branża ogrodnicza, florystyczna, spożywcza, zoologiczna czy e-commerce.

Magazyn w doskonałej lokalizacji — Wrocław Oporów

Magazyn, który przeznaczony jest przez Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. na wynajem, zlokalizowany jest w południowej części Oporowa we Wrocławiu, przy ulicy Giełdowej. Lokalizacja ta jest bardzo korzystna z wielu powodów. Jest to miejsce znajdujące się w dość dalekiej odległości od centrum Wrocławia, przez ruch na ulicach nie jest tu tak duży. Dodatkowo przy magazynie Oporów przebiega szeroka kilkupasmowa droga, która zapewnia bardzo łatwy i płynny dojazd na miejsce nawet dużej ilości samochodów. Ponadto w niedalekiej odległości od magazynu do wynajęcia Oporów przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia oraz autostrada A4, dzięki czemu dojazd w różne regiony Polski jest ułatwiony.

Hale magazynowe – kupić, wybudować czy wynająć?

Wiele firm wraz z rozwojem potrzebuje coraz więcej miejsca na składowanie towaru. Wraz z poszerzaniem swojej działalności konieczne będzie posiadanie nowego magazynu w celach gromadzenia towaru.

Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszą opcją było kupno magazynu. Powodem tego był fakt, że przedsiębiorcy woleli mieć halę magazynową „na swoje”. Takie myślenie wraz z biegiem czasu zaczęło się zmieniać. Stan techniczny z rynku wtórnego jest bardzo różny. Nierzadko wycenienie remontu danego magazynu lub też jego optymalizacji to bardzo ciężkie zadanie, które często okazuje się trefne. Niestety – szansa na znalezienie nowego i nieużywanego magazynu nie jest duża, co jeszcze bardziej utrudnia cały proces.

Drugą opcją jest budowa magazynu na własną rękę. Jeżeli przedsiębiorstwo jest właścicielem gruntu to jest to jedno z lepszych rozwiązań. Jednakże decydując się na taką inwestycję należy pamiętać o tym, że jest ona bardzo czasochłonna oraz droga. W przypadku nieposiadania własnego gruntu należy do kosztów inwestycji dodać zakup ziemi, na której mógłby powstać magazyn.

Trzecią opcją, która wraz z biegiem czasu zyskuje na popularności jest wynajem magazynów. Wynajem powierzchni magazynowej / hal magazynowych pozwala na szybkie, wręcz natychmiastowe, rozpoczęcie użytkowania. Oczywiście wynajem magazynu niesie ze sobą o wiele więcej korzyści. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na opłacalność tego działania jest to, że w dowolnym momencie możemy rozszerzyć wynajmowaną powierzchnie lub zmniejszyć, co jest oczywiście zależne od tego, jak rozwija się dane przedsiębiorstwo. DCHRS oferuje wynajem różnych hal magazynowych.

Wynajem magazynu we Wrocławiu jako najkorzystniejsza opcja

Rynek rozwija się w zaskakującym tempie, dlatego też ze względu na możliwość optymalizacji powierzchni wynajem magazynu na wrocławskim Oporowie jest najlepszą opcją. Firma w ten sposób nie ogranicza się, a przy tym redukuje koszty, które w przypadku budowy czy kupna magazynu są bardzo duże.

KONTAKT

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www