PL CZ DE EN
Menu kategorii

Biuro do wynajęcia – DCHR-S S.A. Wrocław

Jesteśmy firmą, która na wrocławskim rynku działa od 1995 roku. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. powstało w ramach Rządowego Programu Budowy Rynków Hurtowych.

Powierzchnie do wynajęcia:

  • 23 mkw., 21,5 mkw.
  • 18,02 mkw.
  • 15,04 mkw.

Więcej informacji pod nr tel. 71 334 09 31, 71 334 09 25.

Oferowane przez nas biuro to świetna propozycja zarówno dla małych jak i dużych firm. Posiadamy powierzchnię biurową różnej wielkości, co pozwala na dowolną optymalizację powierzchni w celu zapewnienia jak najlepszych warunków pracownikom.

Wynajmując biuro w Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. mogą Państwo liczyć na atrakcyjne warunki najmu oraz całodobową ochronę całego rynku hurtowego.

biuro

Powierzchnia biurowa – wybrać wynajem czy zakup?

Rozpoczynając działalność gospodarczą stajemy przed wyborem wynajmu lub kupna biura. Kwestia ta dla każdego przedsiębiorcy jest niezwykle istotna – przede wszystkim ze względów finansowych.

Biuro stanowi miejsce pracy oraz znacznie wpływa na osiągnięcia własne oraz zespołu. Dlatego ważne jest to, by przed podjęciem jakiejkolwiek pracy zadecydować czy biuro lepiej jest kupić czy też wynająć.

Opcja wynajmu biura to kusząca opcja dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność w branży, lub też ją poszerzają zatrudniając ludzi w innym mieście. Początkowo takie przedsiębiorstwa mogą rozwijać się na niewielkiej przestrzeni, by z czasem wynająć dużo większe biuro. W tym miejscu pojawia się też minus zakupu biura – wraz z rozwojem firmy będziemy potrzebowali więcej miejsca na to, by pomieścić cały zespół.

Wynajmowane biuro można bezproblemowo zamienić na większe, zaś zakupione biuro – sprzedać i kupić kolejne, co jest bardzo ciężkim procesem przy obecnych cenach lokali użytkowych we Wrocławiu.

biuro1

Dlaczego warto wynająć biuro w DCHR-S S.A. Wrocław?

Jesteśmy firmą, której główną misją jest zadowolenie naszych klientów biznesowych. By to uzyskać staramy się świadczyć jak najbardziej profesjonalne usługi gwarantując naszym partnerom najlepsze warunki wynajmu biur we Wrocławiu.

Teren, na którym znajduje się oferowana przez nas powierzchnia biurowa, jest ogrodzony oraz całodobowo chroniony i monitorowany, co zapewnia Państwu bezpieczeństwo.

KONTAKT

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www