PL CZ DE EN
Menu kategorii

O Firmie

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest spółką akcyjną powstałą w 1995 roku w ramach “Rządowego Programu Budowy Rynków Hurtowych”, a jego największym akcjonariuszem jest Skarb Państwa. Firma zajmuje się: obsługą i wynajmem nieruchomości na własny rachunek, badaniami rynku i opinii publicznej, reklamą, pozaszkolnymi formami kształcenia, organizacją rynku hurtowego w zakresie obrotu handlowego artykułami rolno-spożywczymi i kwiatami (branża dominująca).

Gwarantujemy konsumentom towary wysokiej jakości spełniające wymogi Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikaty: Solidna Firma, Gazele Biznesu, oraz Dolnośląską Nagrodę Gospodarczą!

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. z siedzibą przy ul. Giełdowej 4 zajmuje obszar 37 hektarów na terenie południowo-zachodniego pasma aktywności gospodarczej aglomeracji Wrocławia. Jest dogodnie skomunikowane z centrum miasta, Portem Lotniczym, AOW, autostradą A4 i trasami wylotowymi w kierunku: Berlina, Katowic i Krakowa, Pragi, Poznania, Łodzi i Warszawy.

W obiektach Spółki działalność prowadzą: ARiMR, poczta i kilka punktów gastronomicznych. Sprzedaż odbywa się w halach (niektóre, jak hala kwiatowa o powierzchni 1,19 ha, są klimatyzowane i wyposażone w chłodnie) oraz pod wiatami. Dysponujemy łącznie ponad 40 tys. m2 powierzchni magazynowo – handlowych z dobrze rozbudowaną siecią dróg wewnętrznych i parkingów. Teren rynku hurtowego jest ogrodzony, chroniony i monitorowany przez 24 godziny na dobę. Poza szeroką ofertą powierzchni magazynowych i handlowych dysponuje także terenami inwestycyjnymi.

Na naszym terenie, pod wspomnianymi wiatami i  w nowoczesnych, klimatyzowanych pawilonach, w każdy piątek tygodnia, odbywa się hurt zoologiczny.

Swój towar, w bardzo bogatym asortymencie (branża ogrodnicza, dodatki florystyczne, branża mleczarska, mięsna, spożywcza i inne) sprzedają u nas producenci z całej Polski.  Rocznie odwiedza nas kilkaset tys. klientów, nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z całej Polski, Niemiec, Czech i innych krajów Europy.

Jesteśmy jedną z największych giełd kwiatowych w Polsce!
Zapraszamy do nas zarówno kupujących jak i sprzedających!
Naszym najemcom życzymy udanych transakcji, a klientom udanych zakupów!

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www