PL CZ DE EN
Menu kategorii

Reklama

Reklama na tablicach reklamowych przy drodze dojazdowej:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A zaprasza do zamieszczenia reklamy Państwa firmy na tablicach reklamowych (format 2×3 m lub 2×4 m). Cena miesięcznego abonamentu to 350 i 400 zł netto. Tablicę zleceniodawca wykleja na koszt własny. Uwaga promocja! Ceny już od 100 zł/m-c.

Wynajem terenu pod ekspozycję konstrukcji reklamowych:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A zaprasza do zamieszczenia konstrukcji reklamowych Państwa firmy na terenie rynku hurtowego. Cena miesięcznego abonamentu od 2.500zł netto miesięcznie (w zależności od wielkości), plus koszty energii.

Dystrybucja ulotek reklamowych:

Reklama rozdawana na terenie Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A w formie ulotek – 1 dzień – od 100 zł netto (ulotki rozdawane są przez reklamodawcę).

Prezentacja samochodów:

Reklama w formie ekspozycji samochodów na parkingu przed głównym wejściem do hali kwiatowej – cena od 60 zł netto/za dzień/za miejsce parkingowe (w niedziele opłata nie jest pobierana).


Przy zamówieniach długoterminowych istnieje możliwość negocjacji cen!
Więcej informacji pod nr tel. 71 334 09 25, e-mail: marketing@dchrs.com.pl
Treść reklam zatwierdza wynajmujący. Podane ceny są cenami netto.

 

Zapraszamy do organizacji imprez plenerowych (rajdów sprawnościowych, imprez motoryzacyjnych, wystawienniczych etc.) na terenie Dolnośląskiego Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. (rynek hurtowy). Oferujemy utwardzony teren o powierzchni 12 000 m2, w tym prawie 9 000 m2 pod dwiema zadaszonymi wiatami. Teren rynku hurtowego jest ogrodzony, chroniony i monitorowany przez całą dobę. Zapewniamy dużą liczbę miejsc parkingowych. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest dogodnie skomunikowane z centrum miasta, Portem Lotniczym, AOW, autostradą A4 i trasami wylotowymi w kierunku: Berlina, Katowic i Krakowa, Pragi, Poznania, Łodzi i Warszawy.

 

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www