PL CZ DE EN
Menu kategorii
Wrzosy, chryzantemy, znicze

Wrzosy, chryzantemy, znicze

Na rynku hurtowym sezon na wrzosy i wrzośce trwa… dużym zainteresowaniem cieszą się również chryzantemy, zarówno chryzantemy doniczkowe jak i cięte, związane jest to ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych. Rynek Hurtowy to również miejsce o bardzo szerokim asortymencie akcesoriów i dodatków, dużą popularnością cieszą się aktualnie m.in. kwiaty sztuczne, znicze, wkłady do zniczy…

Zapraszamy na zakupy:

kwiaty cięte i doniczkowe, rośliny rabatowe, materiał szkółkarski, kwiaty sztuczne, dodatki kwiatowe / akcesoria florystyczne, znicze, świece, ramki, szkło, obrazy, donice, kosze, meble, artykuły dekoracyjne, artykuły wikliniarskie, art. ogrodnicze (środki ochrony roślin, nawozy, nasiona i sadzonki, narzędzia, spryskiwacze, podłoża ogrodnicze itd.), art. biurowe, metaloplastyka itp.

godziny otwarcia: godziny otwarcia (kliknij)

zasady wjazdu: klient hurtowy (kliknij)

zasady wjazdu: klient indywidualny (kliknij)

 

Sprzedaż hurtowa chryzantem i wrzosów Wrocław

Spośród oferty stoisk znajdujących się na terenie DCHRS wyróżniamy kwiaty żywe i sztuczne, akcesoria kwiatowe oraz dodatki. Stawiając na sprzedaż hurtową, klienci mają możliwość zaopatrzenia się w hurtowe ilości kwiatów, doniczek, zdobień czy dodatków florystycznych.

Z okazji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych, asortyment stoisk obejmuje również popularne chryzantemy oraz wrzosy – często wybierane kwiaty o niewielkich wymaganiach. Hurtowa sprzedaż chryzantem zapewnia różnorodność wyboru – kwiaty na stoiskach dostępne są między innymi w kolorach bieli, intensywnej i pastelowej żółci, pomarańczu, zieleni, a także w kolorze purpurowym i bordo. Oprócz tego, na stoiskach można znaleźć rozmaite odmiany i wielkości kwiatów, co w przypadku chryzantem ciętych umożliwia tworzenie oryginalnych kompozycji kwiatowych. Chryzantemy będą stanowić ozdobę zarówno stojąc “soute”, jak i w otoczeniu innych kwiatów, zieleni i akcesoriów florystycznych.

Na rynku hurtowym szeroki wybór stanowią również wrzosy i wrzośce. Ponadto klienci mają także do wyboru kwiaty cięte i kwiaty doniczkowe oraz zieleń, a także kwiaty sztuczne, akcesoria florystyczne i dodatki kwiatowe. Nasi wystawcy zapewniają możliwość wyboru spośród wielu wariantów kolorystycznych oraz pomoc w wyborze tak, aby kwiaty i dekoracje wizualnie upiększyły miejsce spoczynku naszych bliskich.

Wszystkie towary dostępne są w atrakcyjnym przedziale cenowym. Proces sprzedaży hurtowej chryzantem i wrzosów odbywa się szybko – DCHRS zapewnia wygodny załadunek towarów na dużej powierzchni terenu i obiektów.

Znicze hurt Wrocław

W ofercie sprzedawców prowadzących handel w boksach i na stanowiskach handlowych w DCHRS znaleźć można wiele różnych ofert związanych ze sprzedażą produktów, które najczęściej kupowane są z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych, między innymi:

  • znicze szklane w różnych wzorach, wielkościach, o różnych rodzajach zdobień, kolorach czy typach wkładów;
  • znicze gliniane, które cieszą się coraz większą popularność, a jednocześnie zapewnią bardzo długi czas palenia, ze względu na dużą ilość wosku wewnątrz;
  • znicze solarne i elektryczne, które do swojego działania wymagają albo światła słonecznego albo naładowanych baterii;
  • znicze witrażowe, szczególnie doceniane przez osoby, które cenią sobie walory estetyczne.

Znicze dostępne u sprzedawców prowadzących handel na terenie DCHRS nabywać można w ilościach hurtowych, zaś sam proces zakupowy jest wygodny, ze względu na dużą przestrzeń oraz plac załadunkowy. Zapraszamy ponadto do zakupów wszelkiego rodzaju akcesoriów, które poza zniczami są symbolem pamięci i mogą dodatkowo przyozdobić nagrobki na cmentarzach, oferta wystawców jest szeroka, a są to między innymi:

  • świece i wkłady do zniczy;
  • ramki oraz obrazy;
  • donice oraz kosze, dostępne w różnych wielkościach oraz wykonane z różnych materiałów;
  • artykuły wikliniarskie oraz szeroka gama artykułów dekoracyjnych, w tym kwiaty sztuczne czy sztuczne kompozycje kwiatowe, które odporne są na warunki pogodowe;
  • artykuły metaloplastyczne.

Informacje na temat produktów tj. zniczy oraz akcesoriów, dodatków i dekoracji, nie obejmują oczywiście całego asortymentu, który jest dostępny na terenie rynku hurtowego. Przygotowując się do Dnia Wszystkich Świętych na terenie DCHRS znajdziecie Państwo różnorodne produkty. Wcześniejsze zaopatrzenie się zagwarantuje doskonały wybór oraz wysoką dostępność towarów. Serdecznie zapraszamy do wizyty w Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A., który znajduje się przy ulicy Giełdowej we Wrocławiu.

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www