PL CZ DE EN
Menu kategorii
Poinsecje dla miłośników designu.

Poinsecje dla miłośników designu.

Współczesne kompozycje kwiatowe z ciętymi poinsecjami.

Okazuje się, że poinsecje i design od jakiegoś czasu idą w parze. Zwłaszcza, że poinsecja, czyli gwiazda betlejemska ma ogromny potencjał, z którym prawie żadna inna, kwitnąca zimą roślina nie może się równać pod względem wszechstronności i dekoracyjności. Dzięki szerokiej gamie kolorów, rozmiarów jest nie tylko ulubioną rośliną doniczkową, ale także w wersji ciętej przyćmiewa większość zimowych kwiatów. Dzięki okazałym przylistkom i wyjątkowo długiej żywotności w wazonie jest wymarzonym materiałem do nowoczesnych kompozycji kwiatowych.

Kwiatowe arcydzieła w delikatnych odcieniach różu

Wysadzane gwiazdkami: w tym magicznym, w romantycznych odcieniach różu wieńcu adwentowym, cięte poinsecje zostały ułożone blisko siebie w ringu z gąbki florystycznej. Efektowne przylistki w różowym i morelowym kolorze tworzą prawdziwą eksplozję kolorów. Poinsecje zostały połączone z kolorowymi, suszonymi, kwiatami m.in. z gliksją i trawami, takimi jak dmuszka (ogon królika), a także długimi pędami wierzby. Całość uzupełniają bombki choinkowe, różowe świece i inne pasujące dodatki (…)

Designerskie kompozycje z poinsecjami w chłodnych odcieniach błękitu i bieli

Kontrast z minimalistycznym wnętrzem sprawia, że ta stylowa, wisząca dekoracja z ciętych poinsecji i suszonych kwiatów wygląda imponująco. Połączenie subtelnych odcieni błękitu, szarości i naturalnych kolorów podkreśla urok białych i kremowych poinsecji. Prosta dekoracja stołu sprytnie nawiązuje do spektakularnej dekoracji sufitu, nie odwracając od niej uwagi.

W tym minimalistycznym, skandynawskim wnętrzu artystycznie zaaranżowany wieniec adwentowy z ciętych poinsecji, eszewerii (sukulenty) i mieszanych suszonych kwiatów jest kolejnym świątecznym akcentem. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem (kliknij).

Źródło: https://www.starsuniteeurope.eu/pl/

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www