PL CZ DE EN
Menu kategorii

Ankieta Florysty

Na prośbę SIGMA International (Poland) udostępniamy poniższe informacje.

Ankieta Florysty to wyjątkowy projekt  badawczy Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce, objęty patronatem: Florint, Międzynarodowa Organizacja FlorystycznaStowarzyszenie Florystów Polskich i SITO, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa. Partnerem przedsięwzięcia jest ForumKwiatowe.pl. Ankieta Florysty jest przeprowadzana w dniach 10.02.- 31.03.2020 r.

Celem Ankiety jest zbadanie branży florystycznej w Polsce – ocena jej rozmiarów, rozpoznanie specyfiki, mocnych i słabych stron, czy potencjału wzrostu.

Do wypełnienia Ankiety zapraszamy polskie kwiaciarnie, pracownie florystyczne i niezależnych florystów. Ankieta jest dobrowolna i anonimowa. Organizator nie gromadzi żadnych danych osobowych.
Wyniki badania zostaną udostępnione w formie raportu na stronie dedykowanej badaniu, w ciągu 14 dni od dnia zamknięcia Ankiety.

Ze względu na krajową skalę projektu i jej wysoką wartość dla polskiej branży i całego sektora tej gospodarki, serdecznie Państwa zapraszamy do współpracy przy tym unikalnym badaniu rynku.

https://www.facebook.com/events/612637732863419/?event_time_id=612637832863409

https://ankietaflorysty.pl/

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www