PL CZ DE EN
Menu kategorii

DCHR-S S.A. przystąpiło do Stowarzyszenia Florystów Polskich

W dniu 4 września 2012 r. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. przystąpiło do Stowarzyszenia Florystów Polskich jako członek wspierający.

Stowarzyszenie Florystów Polskich powstało na przełomie stycznia i lutego 2012 roku. Powołali je do życia czołowi floryści polscy z potrzeby rynku i wielkiej potrzeby dusz.  Świadomość i zrozumienie niepokojącej  sytuacji  naszej  branży  nakazuje działać w grupie,  bo w grupie jest siła. Bardzo zależy nam na tym, by poprawić kondycję naszych kwiaciarń i firm dekoratorskich. To nasze życie, przeszłość i przyszłość?nasz chleb codzienny  i pasja.

Celem nadrzędnym Stowarzyszenia i motorem do działania jest promowanie florystyki i kultury wręczania kwiatów, bo nic nie jest w stanie ich zastąpić w chwilach specjalnych jakich wiele na co dzień, ani w wielkich wydarzeniach, takich jak narodziny dziecka, ceremonie zaślubin, czy smutnych uroczystościach żałobnych?

Kwiaty to siła i moc, delikatność i subtelność, czasem piękno i radość, a czasem smutek i żal……kwiaty to nasza duchowość i kultura.

Źródło: www.floryscipolscy.pl

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www