PL CZ DE EN
Menu kategorii

Dolnośląski Ceryfikat Gospodarczy

W dniu 12 października 2010 roku Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. po raz trzeci dostąpiło zaszczytu otrzymania Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Uroczystość wręczenia certyfikatów oraz statuetek odbyła się w Muzeum Narodowym we Wrocławiu.

Celem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego jest wyróżnienie i uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodaczych Dolnego Śląska wnoszących swoją działalnością istotny wkład w rozwój regionu, w tworzenie rynku pracy oraz stanowiących wizytówkę jakości, innowacyjności i nowowczesności.

Dolnośląska Nagroda Gospodarcza jest przeznaczona dla dolnośląskich przedsiębiorstw za wkład w rozwój i promocję regionu oraz rolę jaką one odgrywają dla rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki na Dolnym Śląsku. W szczególności Nagroda ta przyznawana jest firmom, które od szeregu lat są laureatami Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego i zdobyły diamentową statuetkę DCG. Laureaci Nagrody to gospodarczy ambasadorzy Dolnego Śląska, którzy swoim autorytetem, wizerunkiem, ?marką?i wiarygodnością poświadczają pozytywny wizerunek regionu.

źródło: www.dcg.forum.pl

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www