PL CZ DE EN
Menu kategorii

Wynajem magazynu – DCHR-S S.A. Wrocław

Jednym z ważniejszych podpunktów w naszej ofercie jest wynajem powierzchni magazynowych. Jako firma, która dokłada wszelkich starań do tego, by nasi klienci biznesowy byli zadowoleni, staramy się zapewnić najkorzystniejsze warunki wynajmu oraz zadbane powierzchnie magazynowe.

Teren, na którym znajdują się nasze magazyny do wynajęcia, jest ogrodzony, a w dodatku całodobowo monitorowany oraz chroniony, co ma zapewnić bezpieczeństwo naszym partnerom.

  • Hala: magazyn do wynajęcia:
  • Magazyn – aktualnie wszystkie dostępne magazyny są wynajęte

magazyn

Teren, na którym znajdują się nasze magazyny do wynajęcia, jest ogrodzony, a w dodatku całodobowo monitorowany oraz chroniony, co ma zapewnić bezpieczeństwo naszym partnerom.

Magazyn – kupić, wybudować czy wynająć?

Wiele firm wraz z rozwojem potrzebuje coraz więcej miejsca na składowanie towaru. Wraz z poszerzaniem swojej działalności konieczne będzie posiadanie nowego magazynu w celach gromadzenia towaru.

Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszą opcją było kupno magazynu. Powodem tego był fakt, że przedsiębiorcy woleli mieć magazyn „na swoje”. Takie myślenie wraz z biegiem czasu zaczęło się zmieniać. Stan techniczny z rynku wtórnego jest bardzo różny. Nierzadko wycenienie remontu danego magazynu lub też jego optymalizacji to bardzo ciężkie zadanie, które często okazuje się trefne. Niestety – szansa na znalezienie nowego i nieużywanego magazynu nie jest duża, co jeszcze bardziej utrudnia cały proces.

magazyn

Drugą opcją jest budowa magazynu na własną rękę. Jeżeli przedsiębiorstwo jest właścicielem gruntu to jest to jedno z lepszych rozwiązań. Jednakże decydując się na taką inwestycję należy pamiętać o tym, że jest ona bardzo czasochłonna oraz droga. W przypadku nieposiadania własnego gruntu należy do kosztów inwestycji dodać zakup ziemię, na której mógłby powstać magazyn.

Trzecią opcją, która wraz z biegiem czasu zyskuje na popularności jest wynajem magazynów. Wynajem powierzchni magazynowej pozwala na szybkie, wręcz natychmiastowe, rozpoczęcie użytkowania. Oczywiście wynajem magazynu niesie ze sobą o wiele więcej korzyści. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na opłacalność tego działania jest to, że w dowolnym momencie możemy rozszerzyć wynajmowaną powierzchnie lub zmniejszyć, co jest oczywiście zależne od tego, jak rozwija się dane przedsiębiorstwo.

Wynajem magazynu jako najkorzystniejsza opcja

Rynek rozwija się w zaskakującym tempie, dlatego też ze względu na możliwość optymalizacji powierzchni wynajem magazynu jest najlepszą opcją. Firma w ten sposób nie ogranicza się, a przy tym redukuje koszty, które w przypadku budowy czy kupna magazynu są bardzo duże.

 

 

Pozycjonowanie SEO: Seo LTB - pozycjonowanie stron www