PL CZ DE EN
Menu kategorii

Magazyny do wynajęcia

MAGAZYNY WROCŁAW

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S. A. Wrocław oferuje magazyny do wynajęcia.

Dogodna lokalizacja w pobliżu AOW i autostrady A4 oraz różnej wielkości powierzchnie są tym co je wyróżnia spośród innych magazynów do wynajęcia we Wrocławiu. W zależności od Państwa potrzeb i prowadzonej działalności proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe w halach lub ogrodzony i utwardzony teren.

Magazyny do wynajęcia Wrocław

Obecnie proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe o różnej wielkości:  • Pozostałe biura i magazyny do wynajęcia:

Dla osób, które zainteresowane są wynajmem biur lub magazynów o mniejszej powierzchni, oferujemy szeroki ich wybór. Obecnie wolne magazyny do wynajęcia:

  • boks 52A w hali nr 2 powierzchni ok. 50 m2
  • boks 22A w hali nr 10 powierzchni ok. 33 m2
  • boks 5 w hali nr 10 powierzchni ok. 104 m2 wolny od 1 sierpnia 2017 r.
  • boks 54 w hali nr 1 powierzchni ok. 26 m2 – wolny od 1 sierpnia 2017 r.

Oferujemy magazyny do wynajęcia Wrocław – teren ogrodzony, chroniony i monitorowany! Magazyny zlokalizowane są w pobliżu AOW i autostrady A4.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. Wrocław planuje utwardzenie terenu o powierzchni 3 500 m2 kostką betonową. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na III kwartał 2017 r. Plac będzie znajdował się na terenie rynku hurtowego, który jest ogrodzony, chroniony i monitorowany. Zaplanowane jest również wykonanie oświetlenia. W przypadku zainteresowania zapraszamy do składania zapytań.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Przed ostatecznym wyborem konkretnego magazynu do wynajęcia zapraszamy do obejrzenia terenu i obiektów Spółki.

Więcej informacji:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.
52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12
tel. 71 334 09 25/20, e-mail: marketing@dchrs.com.pl