PL CZ DE EN
Menu kategorii

Magazyny do wynajęcia

MAGAZYN | HALA | BIURO | PLAC | PARKING – DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S. A. Wrocław oferuje magazyny do wynajęcia – teren ogrodzony, chroniony i monitorowany!

Dogodna lokalizacja w pobliżu AOW i autostrady A4 oraz różnej wielkości powierzchnie są tym, co je wyróżnia spośród innych magazynów do wynajęcia we Wrocławiu. W zależności od Państwa potrzeb i prowadzonej działalności proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe w halach lub ogrodzony i utwardzony teren.

 

Magazyn-do-wynajęcia

Oferujemy wynajem następujących magazynów, hal, parkingów oraz placów

  • Plac nr 21 i nr 22 do wynajęcia:
    powierzchnia utwardzona, niezadaszona, przeznaczona do magazynowania (sprzętu budowlanego, materiałów budowlanych, maszyn i innych) – łączna wielkość przeznaczona do wynajmu w całości lub w częściach3.309,94 mkw.  

              UWAGA: Z uwagi na usytuowanie oferowanej powierzchni Wynajmujący zastrzega sobie możliwość  zoptymalizowania wykorzystania wielkości wynajmowanej powierzchni np. poprzez włączenie do wynajmu dodatkowo części drogi pomiędzy placami.

  • kontener biurowy z pełnym węzłem sanitarnym o powierzchni 70 mkw. (na placu nr 22, zlokalizowany poza ww. powierzchnią do wynajmu).

Do wynajęcia posiadamy również następujące mniejsze magazyny i powierzchnie o innym przeznaczeniu w szerokim wyborze:

  • stanowiska handlowe na P30 o pow. 45 mkw. każde, oznaczonych numerami: 2-8, 10-22, 59-63, 65, 66,  68-75, 78-101, 104-107

Po wybraniu oferty magazynu do wynajęcia prosimy o kontakt celem uzyskania szczegółowych informacji.

INFORMUJEMY, że:

Teren rynku hurtowego jest ogrodzony, chroniony i monitorowany.
W przypadku zainteresowania najmem zapraszamy do składania zapytań.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaprezentujemy teren i obiekty Spółki.

 

Więcej informacji:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.
52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12
tel. 71 334 09 25/20, e-mail: marketing@dchrs.com.pl

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. z siedzibą we Wrocławiu … (dowiedz się więcej)

 

Magazyny i hale do wynajęcia w Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. oferuje klientom szeroki wybór powierzchni do wynajęcia. Dzięki dogodnej lokalizacji (ul. Giełdowa, pomiędzy Kleciną a Oporowem) Klienci prowadzący działalność mają ułatwiony dojazd do wynajmowanego magazynu, hali lub biura.

Teren, na którym oferujemy powierzchnie do wynajęcia jest ogrodzony oraz całodobowo monitorowany i chroniony. Naszym celem jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Oferta wynajmu dotyczy:

  • Magazynów,
  • Hal,
  • Parkingu,
  • Biur,
  • Placów.

Misją spółki Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. jest zadowolenie Klientów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług na rynku polskim. Klienci w korzystnych cenach mogą wynająć wszelkiego rodzaju powierzchnie, na przykład magazynowe.

Oferowane przez nas magazyny, biura czy hale na terenie Wrocławia to doskonała propozycja dla małych jak i dużych firm. W zależności od wymagań Klienta oraz możliwości technicznych jesteśmy w stanie zoptymalizować wynajmowaną powierzchnię.

Magazyn do wynajęcia

Magazyn – kupić, wybudować czy wynająć?

Wiele firm wraz z rozwojem potrzebuje coraz więcej miejsca na składowanie towaru. Wraz z poszerzaniem swojej działalności konieczne będzie posiadanie nowego magazynu w celach gromadzenia towaru.

Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszą opcją było kupno magazynu. Powodem tego był fakt, że przedsiębiorcy woleli mieć magazyn „na swoje”. Takie myślenie wraz z biegiem czasu zaczęło się zmieniać. Stan techniczny z rynku wtórnego jest bardzo różny. Nierzadko wycenienie remontu danego magazynu lub też jego optymalizacji to bardzo ciężkie zadanie, które często okazuje się trefne. Niestety – szansa na znalezienie nowego i nieużywanego magazynu nie jest duża, co jeszcze bardziej utrudnia cały proces.

Drugą opcją jest budowa magazynu na własną rękę. Jeżeli przedsiębiorstwo jest właścicielem gruntu to jest to jedno z lepszych rozwiązań. Jednakże decydując się na taką inwestycję należy pamiętać o tym, że jest ona bardzo czasochłonna oraz droga. W przypadku nieposiadania własnego gruntu należy do kosztów inwestycji dodać zakup ziemi, na której mógłby powstać magazyn.

Trzecią opcją, która wraz z biegiem czasu zyskuje na popularności jest wynajem magazynów. Wynajem powierzchni magazynowej pozwala na szybkie, wręcz natychmiastowe, rozpoczęcie użytkowania. Oczywiście wynajem magazynu niesie ze sobą o wiele więcej korzyści. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na opłacalność tego działania jest to, że w dowolnym momencie możemy rozszerzyć wynajmowaną powierzchnie lub zmniejszyć, co jest oczywiście zależne od tego, jak rozwija się dane przedsiębiorstwo.

Wynajem magazynu jako najkorzystniejsza opcja

Rynek rozwija się w zaskakującym tempie, dlatego też ze względu na możliwość optymalizacji powierzchni wynajem magazynu jest najlepszą opcją. Firma w ten sposób nie ogranicza się, a przy tym redukuje koszty, które w przypadku budowy czy kupna magazynu są bardzo duże.