PL CZ DE EN
Menu kategorii

Magazyny do wynajęcia

MAGAZYNY WROCŁAW

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S. A. Wrocław oferuje magazyny do wynajęcia – teren ogrodzony, chroniony i monitorowany!

Dogodna lokalizacja w pobliżu AOW i autostrady A4 oraz różnej wielkości powierzchnie są tym, co je wyróżnia spośród innych magazynów do wynajęcia we Wrocławiu. W zależności od Państwa potrzeb i prowadzonej działalności proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe w halach lub ogrodzony i utwardzony teren.

 

Magazyny do wynajęcia Wrocław

Obecnie oferujemy do wynajmu następujące powierzchnie magazynowe, magazynowo-handlowe, tereny utwardzone:

  • Hala: magazyn do wynajęcia o pow.  ok.1584 m2 + powierzchnia biurowo-socjalna ok. 250 m2 , teren utwardzony przy hali ok. 1540 m2, plac manewrowo-parkingowy ok. 260 m2 – wolne od 01.12.2018 r.

Pozostałe powierzchnie do wynajęcia:

Do wynajęcia posiadamy również następujące mniejsze magazyny i powierzchnie o innym przeznaczeniu w szerokim wyborze:

 

Po wybraniu oferty magazynu do wynajęcia prosimy o kontakt celem uzyskania szczegółowych informacji.

INFORMUJEMY, że:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. Wrocław prowadzi na swoim terenie inwestycję, polegającą na budowie parkingu-placu postojowego o powierzchni ok. 3 200 m2. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na przełom czerwca/lipca 2018 r. Teren rynku hurtowego jest ogrodzony, chroniony i monitorowany. Zaplanowane jest również wykonanie oświetlenia przy parkingu. W przypadku zainteresowania najmem zapraszamy do składania zapytań.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaprezentujemy teren i obiekty Spółki.

 

Więcej informacji:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.
52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12
tel. 71 334 09 25/20, e-mail: marketing@dchrs.com.pl

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. z siedzibą we Wrocławiu … (dowiedz się więcej)