PL CZ DE EN
Menu kategorii

Magazyny do wynajęcia

MAGAZYNY WROCŁAW

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S. A. Wrocław oferuje magazyny do wynajęcia.

Dogodna lokalizacja w pobliżu AOW i autostrady A4 oraz różnej wielkości powierzchnie są tym co je wyróżnia spośród innych magazynów do wynajęcia we Wrocławiu. W zależności od Państwa potrzeb i prowadzonej działalności proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe w halach lub ogrodzony i utwardzony teren.

Magazyny do wynajęcia Wrocław

Obecnie proponujemy powierzchnie magazynowo-handlowe, tereny utwardzone o różnej wielkości:

  • boks handlowy  54 w hali nr 1 powierzchni ok. 26 m2 – wolny od 01.06.2018 r.
  • kontener biurowy o powierzchni ok. 7 m2

    Pozostałe biura i magazyny do wynajęcia:

Dla osób, które zainteresowane są wynajmem biur lub magazynów o mniejszej powierzchni, oferujemy szeroki ich wybór. Obecnie wolne magazyny do wynajęcia:

Oferujemy magazyny do wynajęcia Wrocław – teren ogrodzony, chroniony i monitorowany! Magazyny zlokalizowane są w pobliżu AOW i autostrady A4.

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. Wrocław planuje utwardzenie terenu o powierzchni ok. 3 200 m2 kostką betonową. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na czerwiec/lipiec 2018 r. Plac będzie znajdował się na terenie rynku hurtowego, który jest ogrodzony, chroniony i monitorowany. Zaplanowane jest również wykonanie oświetlenia. W przypadku zainteresowania zapraszamy do składania zapytań.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Przed ostatecznym wyborem konkretnego magazynu do wynajęcia zapraszamy do obejrzenia terenu i obiektów Spółki.

Więcej informacji:

Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.
52-438 Wrocław, ul. Giełdowa 12
tel. 71 334 09 25/20, e-mail: marketing@dchrs.com.pl